Úžasné - za březen jste nám poslali 164 projektů k realizaci

Je to neuvěřitelné, ale po ukončení podávání projektů jsme napočítali celkem 164 podaných návrhů. Vážíme si toho, že jste si našli v tomto těžkém období čas a věnovali pár hodin a energii něčemu pozitivnímu, co vám dává smysl.
Všem kteří se zapojili – občané, zastupitelé obcí a měst, členové spolků a neziskových organizací, muzeí i knihoven, DĚKUJEME !!!

V následujících týdnech všechny projekty, které získali, či do 15. dubna získají základní podporu 50x “líbí se mi”, detailně zpracujeme abychom je mohli posunout do velkého hlasování, které proběhne od 16.5. do 15.6..

Zůstaňte s námi v kontaktu, nejlépe na facebookové stránce projektu MŮJ KRAJ. Projekty, které se vám líbí sdílejte se svými přáteli a dejte jim vědět, že se blíží hlasování, kde každý může rozhodnout.