Výsledky hlasování

!!! JE ROZHODNUTO !!!

Včerejší půlnocí bylo ukončeno historicky první hlasování o navrhovaných projektech v rámci projektu MŮJ KRAJ – participativní rozpočet. A MY UŽ ZNÁME VÍTĚZE

Zúčastnilo se celkem 9 230 hlasujících, kteří jednotlivým projektům dali 28 182 hlasů.

Jste skvělí a všem zúčastněným velmi děkujeme za podporu a projevenou důvěru.

I přes to, že první polovina letošního roku byla nadmíru komplikovaná a koncentrace každého z nás se ubírala zcela jiným směrem, se povedlo podat 164 projektů a v průběhu posledního měsíce hlasovat o 126 nejlepších z nich. Z celkem 26 obcí s rozšířenou působností, byly podané projekty zastoupeny ve všech kromě jediného. V 9 obcích s rozšířenou působností bylo podáno více projektů, než kolik bylo alokováno finančních prostředků.

O konečné podobě výsledků a přerozdělení všech finančních prostředků, vyčleněných na projekty Participativního rozpočtu v roce 2020, rozhodne Rada Středočeského kraje na svém zasedání v pondělí 22. června 2020

Celkem je na vítězné projekty vyčleněna finanční podpora ve výši 50 000 000 Kč. Podrobně si můžete výsledky prohlédnout na stránkách projektu MŮJ KRAJ. Připravujeme přehlednou tabulku s dílčími výsledky v jednotlivých skupinách – již brzy na webu a FB.