Přírodní posilovna a workoutové hřiště Královice

Ing. Jaroslav Šulc
395 000 Kč
94 líbí se mi
Královice
Sport a volný čas

Cílem našeho projektu je zbudování přírodní posilovny a workoutového hřiště v katastru naší obce. Sportoviště, které budou využívat nejenom obyvatelé obce Královice a Neprobylice, ale i řada dalších aktivních návštěvníků z okolí Slánska.

Jsme sportovně založení sousedé z malebné obce Královice a chybí nám posilovna nebo místo, kde bychom se mohli pořádně protáhnout. Chodíme sice běhat, na procházky, jezdit na kole, někdo dokonce jezdí na koni, ale něco nám v naší obci stále chybí.
Náš projekt sestává z vybudování cvičiště ve formě work outu, tedy trvale instalovaného volně přístupného fitness zařízení, na němž nebo s nímž může uživatel bez dohledu nebo s dohledem provádět sportovní činnost s cílem udržovat nebo zdokonalovat fyzické a duševní schopnosti.
Druhou částí projektu je instalace 5 samostatných posilovacích zařízení, které budou umístěny v blízkosti work outu a umožnovat procvičovat další svaly, a tím tvořit ucelené sportoviště pro veřejnost. Obec Královice poskytne vhodný pozemek a na své náklady upraví plochy pro instalaci zařízení.

Veřejný přínos projektu

Vzhledem k umístění na frekventované turistické stezce mezi Královicemi a Neprobylicemi, v bezprostřední blízkosti nově vybudovaných rybníků a krásných luk, bude toto sportoviště vyhledávaným místem pro mnoho aktivních osob z okolí Slánska.
Sportoviště je navrženo tak, aby ho mohli využívat jak dospělí všech věkových kategorií, tak děti.

Rozpočet
Popis položky
Cena
Workout, včetně instalace, betonáže a gumové dopadové plochy
200 000 Kč
5x posilovací zařízení, včetně instalace a betonáže
150 000 Kč
Revize
5 000 Kč
Projektová dokumentace
10 000 Kč
Pravidelný servis a údržba
30 000 Kč
Financování projektu z jiných zdrojů
-0 Kč
Cena celkem
395 000 Kč