Doplnění dětského hřiště v Bubovicích

Petra Vaňková
392 000 Kč
106 líbí se mi
Bubovice
Sport a volný čas

Předmětem projektu je doplnění dětského hřiště o nové herní prvky. Dětí v obci nám přibývá a rádi bychom jim dopřáli více vyžití přímo v naší obci.

Místo pro nové dětské hrací prvky se nachází ve středu obce, je to velká obecní zahrada u místní hospůdky. V obci je to jediné vhodné místo pro setkávání občanů. Nyní se na tomto místě nachází jedna houpačka se třemi sedátky, pískoviště a jedna věž se skluzavkou.

Dětí v obci je nyní hodně a hrací prvky bohužel nestačí. V obci se opravdu velmi rádi setkáváme na společných akcích. Doplněním hřiště o plánované prvky by nám všem zase o kousek zpříjemnilo a zkvalitnilo společná setkávání.

Veřejný přínos projektu

Počet obyvatel v naší obci se v posledních letech téměř zdvojnásobil. Stěhují se k nám především mladé rodiny s dětmi. Tímto projektem tak vznikne místo, kde budou moci trávit smysluplně společně svůj volný čas jak děti, tak rodiče i prarodiče. Společně se tak budou moci poznávat a utvářet si nová přátelství. V dnešní době počítačů a mobilů je důležité vytvořit především dětem místo, kde budou moci trávit svůj volný čas venku, na čerstvém vzduchu a společně.

Rozpočet
Popis položky
Cena
Herní prvek - HOUPAČKA HNÍZDEČKO
30 000 Kč
Herní prvek - HOUPAČKA SKIPY
15 000 Kč
Herní prvek - LANOVÉ CENTRUM ZÁSADA
200 000 Kč
Lavička okolo stromu s opěradlem
26 000 Kč
Lavička s opěradlem bez područek 4kusy
35 000 Kč
Montáž
65 000 Kč
Dopravné
9 000 Kč
Projektová dokumentace
0 Kč
Běžná údržba
12 000 Kč
Financování projektu z jiných zdrojů
-0 Kč
Cena celkem
392 000 Kč