Rekonstrukce multifunkčního hřiště v Nižboru

Roman Novák
399 999 Kč
80 líbí se mi
Nižbor
Sport a volný čas

Další, v pořadí třetí, etapa přestavby hokejbalového hřiště v Nižboru na multifunkční sportoviště. Pořízení a výměna starých a dosluhujících hokejbalových mantinelů za nové, moderní a bezpečné.

Obec Nižbor společně s místními sportovci a hokejbalovým klubem SK Kelti 2008 z.s. řadu let touží přeměnit místní hokejbalové hřiště na moderní a multifunkční sportoviště, které by sloužilo nejen hokejbalu ale i dalším sportům a veřejnosti. Pro rok 2020 je v plánu odstranění provizorního mantinelového systému, zakoupení nových plastových mantinelů s okopovou lištu na jäklové konstrukci a jejich odborná montáž na sportovišti tak, aby byla zabezpečnena maximální bezpečnost hráčů a veřejnosti.
V uplynulých dvou letech došlo k odstranění původních a instalaci provizorních mantinelů (svépomocí), rekonstrukci asfaltové plochy (obec Nižbor), rekonstrukci osvětlení (svépomocí).

Veřejný přínos projektu

Sportoviště bude po přeměně sloužit místním sportovcům, k aktivitám místních sportovních spolků, škole i přilehlému letnímu táboru, který využívají zájmová sdružení především v období letních prázdnin. Hřiště je celoročně volně přístupné.

Rozpočet
Popis položky
Cena
Výroba mantinelů včetně okopové lišy a kotevních prvků
481 580 Kč
Výroba konstrukce, ochranných sítí a ochrana hran sloupků
73 568 Kč
Doprava a montáž mantinelů
78 650 Kč
Projektová dokumentace
0 Kč
Drobné opravy sportoviště
30 000 Kč
Financování projektu z jiných zdrojů
-263 799 Kč
Cena celkem
399 999 Kč