Rekonstrukce multifunkční plochy v Hrdlořezích

Petr Hejl
399 980 Kč
203 líbí se mi
Hrdlořezy
Sport a volný čas

Výměna bezpečnostních sítí a částí mantinelů v multifunkčním prostoru volnočasového areálu. Myšlenkou projektu je zlepšit zázemí tohoto místa. Podpořit přirozené setkávání lidí, a to napříč všemi generacemi.

Multifunkční prostor ve sportovním areálu je dlouhodobě hodně využívaný. Po mnoha letech provozu je nutné udělat rozsáhlé opravy vybavení, aby byla zaručena maximální možná bezpečnost a vše odpovídalo dnešním bezpečnostním standardům. Vyměnit ochranné sítě a části mantinelů.

Prostor hřiště sousedí s místní komunikací, proto je nutné opravit a modernizovat bezpečnostní sítě. Zejména kvůli míčovým hrám. Mantinely byly před lety vyrobeny svépomocí členy sportovního klubu a svými parametry se nadají srovnat s dnešními technologickými možnostmi.

Prostor hřiště je pro různorodé aktivity volně přístupný po celý rok. Pro děti z Mateřské školy Hrdlořezy, z hasičského kroužku, pro bruslaře na kolečkových bruslích, pro všechny příchozí děti a dospělé. Malé děti se zde učí jezdit na kole. Modeláři zde trénují na závody typu rallye pro radiem řízené modely. Na hřišti trénují a hrají domácí hokejbalová utkání hráči z klubu Rapid Hrdlořezy. V prostoru se konají v letním období koncerty a letní kina. Na místě se koná setkávání dětí s Mikulášem, čerty a anděly, kteří tam přijíždí v kočáře, který je tažený koňmi.

Veřejný přínos projektu

Uskutečnění záměru, o kterém se v místní komunitě mluví už dlouho, a který přispěje ke zvýšení bezpečnosti a zlepšení podmínek k aktivní činnosti ve volnočasovém areálu.
Místo je zdarma volně přístupné, a to nejen pro veřejnost, ale i místní sportovce, spolky a mateřskou školu.
Záměr podporuje sportovní aktivitu dětí a mládeže.
Místo se využívá pro sportovní, kulturní a společenské činnosti.

Rozpočet
Popis položky
Cena
Mantinel UNI - 73 bm
298 500 Kč
Montážní práce - konstrukce, mantinely, sítě
39 000 Kč
Demontážní práce - konstrukce, mantinely, sítě - proběhne svépomocí
0 Kč
Ochranné sítě - 132 m2
60 500 Kč
Projektová dokumentace
0 Kč
Běžná drobná údržba - materiál
1 980 Kč
Financování projektu z jiných zdrojů
-0 Kč
Cena celkem
399 980 Kč