Work out hřiště Ostende v Poděbradech

Jaroslav Červinka
400 000 Kč
90 líbí se mi
Poděbrady
Senioři

Záměrem projektu je rozšířit workoutové hřiště umístěné v prostoru podél řeky u Městské sportovní haly, cyklistické stezky a volnočasového areálu Ostende.

Daná lokalita bude sloužit veřejnosti a návštěvníkům jako centrum volnočasové a sportovní činnosti. Dokončuje se rekonstrukce nedaleké městské sportovní haly a rozšíření sociálního zázemí zimního stadionu. V plánu je také rekonstrukce volnočasové plochy Ostende, která již před 2. světovou válkou sloužila těmto účelům. Proto město Poděbrady zde plánuje též vybudovat kvalitní workoutové zázemí.
Další výhodou této lokality je že se nachází hned vedle frekventované cyklostezky Poděbrady - Nymburk a toto místo ,může sloužit ke zvyšování fyzické připravenosti nejenom obyvatel, ale také všech návštěvníků města Poděbrady.

Veřejný přínos projektu

Workoutové hřiště bude veřejně přístupné a v lokalitě nedaleko centra, čímž umožňuje sportovní vyžití pro celé rodiny a tím zlepšuje zdravý životní styl lidí. V současné době lidé právě takové aktivity vyhledávají a jejich řešení požadují.

Rozpočet
Popis položky
Cena
Modernizace workoutového hřiště
375 000 Kč
Projektová dokumentace
10 000 Kč
Revize
15 000 Kč
Financování projektu z jiných zdrojů
-0 Kč
Cena celkem
400 000 Kč