"Ve Střezimíři pěkně od podlahy"

Miloš Jelínek
320 000 Kč
165 líbí se mi
Střezimíř
Kultura

Předmětem projektu je rekonstrukce podlahy kulturního a sportovního sálu obecního domu čp.25 – prostoru komunitního a spolkového života všech obyvatel Střezimíře – od nejmenších dětí (karnevaly, cvičení, sálové soutěže) přes střední generaci (plesy, obecní slavnosti, zábavy, taneční tréninky) až po aktivní seniory ( harmoniky, besedy, srazy).

Navrhujeme kompletní rekonstrukci parketové podlahy obecního sálu, která je nyní ve zcela nevyhovujícím stavu. Sál v čp.25 je jediný a zároveň v obci největší prostor, kde lze uspořádat akci pro větší počet lidí. Obec objekt bývalého pohostinství zakoupila v roce 2019 ve značně poškozeném stavu. Po většině dobrovolnickou činností místních se podařilo už hodně opravit. Ale podlaha je v tak žalostném stavu, že se musí udělat zcela nová. Sál s novou podlahou pak bude bezpečný nejen při trénincích našich mladých hasičů a nácviku lidových tanců místního folklórního souboru, ale i při karnevalech, spolkových bálech, sportovních soutěžích, koncertech, besedách a obecních slanostech.

Veřejný přínos projektu

Sál v čp.25 je jediná takto velká prostora v obci, kde lze uspořádat akci pro větší počet lidí. Po nutné rekonstrukci podlahy, by se výrazně zvýšil komfort a zejména bezpečnost při pohybu na sále. Prostor už nyní využívá nejen obec, ale zejména všechny spolky na jejím území – ať už jsou to hasiči, myslivci, ženy…
Děkujeme za podporu a těšíme se na všechny při akcích, na kterých to ve Střezimíři na sále rozjedeme PĚKNĚ OD PODLAHY!

Rozpočet
Popis položky
Cena
Stavební práce, izolace, beton, nátěr
30 000 Kč
Pokládka nové dřevěné parketové podlahy včetně podlepení, vrchního laku a materiálu (120 m.čtv.)
312 000 Kč
Demontáž staré podlahy, drenáž
10 000 Kč
Projektová dokumentace
2 000 Kč
Údržba nové parketové podlahy
6 000 Kč
Financování projektu z jiných zdrojů
-40 000 Kč
Cena celkem
320 000 Kč